Pot a krev na našich stěnách - aneb podzimní závody

V půli října, dost naprudko a bez příprav, vypukl Český pohár v boulderingu na Flash bouldru v Brně. Stěnu jsme stavěli teprve na jaře 2010, takže to byl první větší test, co vydží. Počet účastníků byl díky kritickému termínu tak akorátní, přihlásila jsem se tedy taky (hlavně s vidinou odměn od šéfa) a otestovala si stěnu na vlastní prsty. Profily nepopadali,  ani do prostoru trčící balvánek se nezbortil pod váhou obecenstva a dokonce i já jsem překonala gravitaci. Vítězím.

                                                                                  

Na odměny to nestačilo, musím do akce znovu. Druhý ročník Vertiga Open v Bratislavě o měsíc později sliboval hlavně spoustu bouldrů. Lezlo se na  naší největší postavené bouldrové stěně s dominantním balvanem uprostřed a komfortním kobercovým dopadištěm. Celkem 41 bouldrů mě dostalo, ale vítězím.

Moje poslední akce roku, vrchol vrcholů, Mejcup. Naše bloky i dopady se pomalu procpou na Flédu, procpu se i já přes kvalifikační potíže. Odměny už slíbené nemám, takže nevítězím, mám trojku.

Kompletní výsledky jsou lehce k dohledání na všelijakých těch lezeckých stránkách. A já už jen děkuji fotografům za poskytnutné obrázky a šéfovi za slíbené odměny...

 

Krátké zprávy

Boulder open air Brno
.
boa-m
Naše balvany v areálu VUT v Brně po pěti letech provozu stále žijí. Více zde
                   10.6. 2016 Vera Ko
 
Laminátové balvany
rymarov-m
Nově nabízíme zákazníkům tři typy standardizovaných balvanů. Podrobnosti včetně fotek  zde.
2.1.2014 Vera Ko